۱۳۹۷/۰۳/۲۰

سنصلی فی القدس

نماهنگ جدید #سنصلی_فی_القدس (برگرفته از جمله معروف رهبر انقلاب: در قدس نماز خواهیم خواند) توسط شیخ حسین اکرف خوانده شده. دو شب پیش نسخه صوتی آن در لبنان منتشر شد و دیروز کلیپ تصویری آن در یوتیوب قرار گرفت. زیرنویس فارسی تا قبل از سحر توسط این پایگاه آماده و منتشر شد. استفاده از ترجمه لیبانیران بدون اجازه این پایگاه ممنوع بوده و موجب ضمان شرعی است.
متاسفانه افرادی هستند که تصور می کنند یا ریاکارانه تظاهر می کنند برای انقلاب و اسلام خدمت می کنند اما با دزدیدن عکس و فیلمهای دیگران، آنها را به طور غیر قانونی و غیر اخلاقی به نام خود منتشر می کنند تا سود مادی ببرند. کلیپ قبلی ما به نام در قدس افطار خواهیم کرد را از ترجمه منتشر شده توسط این پایگاه کپی کرده و روی فیلم اصلی مونتاژ کرده بودند و لوگوی خودشان را گذاشته و نوشته بودند ترجمه اختصاصی پایگاه فلان!
لازم به ذکر است دوستان فعال در این پایگاه در وقت فراغت خود مطالب را تهیه و تولید می کنند و بابت آن از جایی حقوق نمی گیرند. تهیه یک مطلب شامل یافتن موضوع، تحقیق در مورد آن و یافتن منابع مختلف، پرس و جو از آگاهان و کارشناسان لبنانی، نوشتن متن اصلی و تهیه تصویر و فیلم است، و انتشار آن در کمترین حالت حداقل 5 ساعت زمان می برد. هزینه های دامین و سایت هم همه از جیب و بودجه شخصی است. آن وقت یک نفر به راحتی به خود اجازه می دهد مطب را کپی پیست کرده، و حتی با بی وجدانی تمام، اسم خود را روی آن می گذارد و بدینوسیله ارتزاق کند. به این جهت از این پس ضمن تاکید بر حق کپی رایت از لحاظ قانونی و شرعی و اخلاقی، اعلام می کنیم حق پیگرد دزدان مجازی را برای خود محفوظ می دانیم.

هیچ نظری موجود نیست: