۱۳۹۶/۱۲/۲۶

نامه دختر لبنانی به رهبر انقلاب

«اختصاصی پایگاه نظرات و خاطرات یک ایرانی ساکن لبنان»
یک دختر خانم لبنانی که در حوزه تحصیل می کند، دلنوشته ای را برای #رهبر_انقلاب ارسال کرد. در کمال ناباوری پس از مدتی فهمید که نامه اش خوانده شده و پاسخ داده شده است. ضمن اینکه چفیه ای هم به عنوان هدیه از رهبر انقلاب اسلامی ایران دریافت نمود. نامه پاسخ دفتر #مقام_معظم_رهبری به دو دختر خانم لبنانی، طی مراسمی در لبنان به ایشان تحویل داده شد.
ترجمه اصل نامه:
:page_with_curl:بسم الله الرحمن الرحيم
سلام عليكم و رحمة الله
سلام بر تو ای ولی خداوند در میان ما
و عزیز ما و طبیب دردهای ما ...
امروز جناب دکتر شیخ علی رضا اعرافی به حوزه ما آمد
و وقتی از منبر بالا رفت در ابتدا سلام شما را به ما رساند. اشک چشمانم جاری شد و به کلاس دویدم، این برگه را از دفترم کندم و قلم برداشتم، تا تلاش چهارم یا پنجمم باشد که برای شما می نویسم.
هر بار یادم می آید که دارم برای شما می نویسم، تلاش فزاینده ای می کنم که بین لزوم مختصر نویسی به خاطر اینکه وقت شما را نگیرم، و بین رغبت به اطاله کلام به علت عشق به صحبت با شما توازن برقرار کنم.
همه دیدارهای شما با دانش آموزان و نخبگان و دانشجویان و بسیجیان و علما و دختران و فرزندان شهدا، باعث می شود از ته قلب به آنان غبطه بخورم و بارها تخیل کردم که من بین آنها هستم، در محضر شما.
آرزویم این است که حتی یکبار شما را ببینم، صادقانه بگویم ما فرزندان شماییم در لبنان، فرزندان شما که از سختی این زندگی، به سیمای شما نگاه می کنیم و فراموش می کنیم هر آنچه بر ما می رود، و با شنیدن صدایتان دردهایمان را التیام می بخشیم، یک دارو و یک اسم خوش که همه دردهای ما را خوب می کند، و آن #خامنه_ای است.
از خداوند می خواهم به من توفیق حضور در میان زیارت کنندگان شما را بدهد.
پاسخ دفتر مقام معظم رهبری در تصویر مشخص است. ایشان برای این دو دختر خانم دعا کرده و چفیه ای برایشان فرستادند.

هیچ نظری موجود نیست: