۱۳۹۶/۱۱/۲۱

ساقط کردن جنگنده رژیم صهیونیستی

اولین تصاویر از جنگنده اف16 ارتش متجاوز رژیم اشغالگر قدس که توسط سوریه ساقط شده است. به نوشته جورازلیم پست حال خلبان بشدت وخیم است.
منابع نظامی سوریه اعلام کردند با چند پرنده متجاوز دشمن مقابله کردند و بیش از یک هواپیما مورد اصابت قرار گرفته است. این هواپیماها به پایگاهی در منطقه میانی حمله کرده بودند. یک جنگنده دشمن در قسمت اشغالی جولان سقوط کرد و در پی آن تعداد زیادی از جنگنده های دشمن در آسمان لبنان به گشت زنی پرداختند. رسانه های عبری مدعی شدند این رژیم در ساعات گذشته به اهدافی ایرانی در سوریه حمله کرده است. همچنین گفتند پهپادی ایرانی از آسمان سوریه وارد آسمان آنها شده و هلیکوپترهای این رژیم موفق شدند آن را فراری دهند. همچنین در ساعتهای گذشته پنج خمپاره از داخل خاک سوریه به سمت مناطق اشغالی شلیک شده است.
این اتفاق نشان دهنده مرحله جدیدی در جریانات منطقه است و نقطه حساسی به شمار خواهد رفت. اینکه کشوری مثل سوریه جرات کند هواپیمای جنگی صهیونیستها را بیاندازد، به معنای آن است که هم اراده لازم را دارد، هم توان لازم، هم پشتیبانی روسیه در استفاده از سیستم های دفاع هوایی روسی را کسب کرده است. تمام این موارد نشان از تغییرات مهم صحنه نبرد و اوضاع کنونی است و تمامی معادلات قبلی را به هم خواهد ریخت. دشمن صهیونیستی اعلام کرده در حال فکر و بررسی این مساله است که چگونه به این اقدام سوریه پاسخ دهد!!! در آستانه سالگرد انقلاب ایران، ارباب منطقه با سیلی سختی مواجه شده که ممکن است برای پاسخ به آن، منطقه را به آتش بکشد.
رسانه های صهیونیست مدعی شده اند این هواپیماها در عملیاتی که در سوریه داشته اند از سوی پدافند این کشور با 20 موشک مورد هدف قرار گرفتند! آنها این موشکها را به ایران نسبت دادند و گفتند ایران با آتش بازی می کند!
گنده لات کوتوله ی منطقه رفته در یک کشور دیگر عملیات کرده، کتکش را خورده، میگه تقصیر ایرانه! داداش اگه نوچه ما اینطور زدت، خودمون بزنیم فنا میشیا!
به نظر می رسد این اقدام سوریه که قطعا با هماهنگی روسیه انجام شده، پاسخ روسیه به آمریکا است که با حمله به مواضع ارتش سوریه، پلی که روسها ساخته بودند را منهدم کرده است.
اخبار واصله از لحظه درج خبر تا کنون نشان می دهد تنش بین رژیم صهیونیستی و سوریه بالا گرفته و این رژیم علاوه بر بستن آسمان سرزمینهای اشغالی، موشکهایی به سوی ریف دمشق شلیک کرده است. آنها می گویند ایران با ارسال پهپاد به فلسطین اشغالی برای اف 16 دام پهن کرده و سوریه آن را با 25 موشک زده است!

هیچ نظری موجود نیست: