۱۳۹۶/۰۶/۱۴

هجوم برنامه ریزی شده به حزب الله

پس از پیروزی حزب الله و ارتش لبنان در پاکسازی کوهستانهای شرقی لبنان از لوث وجود تروریستها، دستهای پنهان و مزدوران مواجب بگیر آمریکا و اسراییل تلاش کردند برای تحت الشعاع قرار دادن این پیروزی، فضا را مسموم کنند.
جالب است بدانید هم در لبنان، هم در عراق، و هم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، شبهه ای صهیونیستی مطرح شد تا پیروزی حزب الله را غبار آلود کند. به یکباره و به دستور ارباب، شخصیتها و رسانه های مختلف، به حزب الله حمله کردند. آنها توافق با داعش را دستمایه حمله و تحریک علیه حزب الله و اهانت به آن قرار دادند. از طرف دیگر آمریکا، به بمباران کاروان تروریستها و خانواده هایشان پرداخت و آنها را وسط صحرا متوقف کرد.
باید در پاسخ به مخالفان حزب الله گفت: اولا شما نه مانند حزب اللهی ها جنگیده اید نه مثل پدر و مادرهای شهدا زجر کشیده اید. وقتی آنها درباره تصمیم حزب الله چنین نظری ندارند جای گلایه هیچکس نیست. دو اینکه متاسفانه حرفهای شما تکرار سخنان خط رسانه ای آمریکایی صهیونیستی است، همانها که قبلا مخالف حضور حزب الله و کشته شدن تروریست ها بودند و آنها را انقلابیون و پیکار جوهای مسلح می نامیدند و می گفتند حزب الله قاتل ملت سوریه است! همانها که مجروحین تروریستها را درمان می کردند! حالا چه شده است که می گویند همه اینها را باید کشت؟
از آنجا که آمریکا در استفاده از این گروه ها شکست خورد و پروژه تضعیف مسلمانان به واسطه تفرقه اندازی و کشتار آنها به دست خودشان به شکست انجامید و همه ملتهای مسلمان پی بردند قضیه نه قضیه شیعه سنی است نه قضیه آزادی نه قضیه بهار عربی، استکبار، این بدبخت های فریب خورده را رها کرده و می خواهد از دست آنها خلاص شود.
از آغاز دخالت ایران و حزب الله در سوریه رهبر انقلاب دستور دادند تلاش کنید از طرف مقابل هرچه کمتر کشته شود. این نگاه پیامبر گونه نشأت گرفته از اخلاق امامان ما است و قرار نیست با تفکر وحشی آمریکایی، دست به نابودی همه بزنیم. کشتار انسانها هرچند مشتی تروریست مزدور آمریکا باشند اخلاق ما و امامان ما نیست. آنهایی که به خواست آمریکا و صهیونیسم، خواهان کشتار تروریست ها هستند، به نظر من خودشان نوکر آمریکا هستند و در زمینه اجرای فرمان کدخدا فرقی با تروریست‌ها ندارند.
حزب الله با اخلاق ترین گروه مقاومت دنیا است. فراموش نکنید هنگام نابود کردن عقل هاشم، سرکرده جنایتکار ارتش مزدور آنتوان لحد، چند بار حزب الله عملیات را کنسل کرد تا دختر و همسرش با او کشته نشوند. از طرف دیگر یک اخلاق طلایی حزب الله وفای به عهد است و در قبال این اسیران، خود را مسئول می داند تا طبق توافق، سالم به مقصد برسند. تفاوت حزب الله با اسلام آمریکایی در همین است که رفتار حزب الله حرفه ای و مسئولانه و عاقلانه است اما رفتار جنگجوهای مورد حمایت آمریکا، وحشیانه و خرابکارانه و تروریستی است. حزب الله با ارتش تا دندان مسلح صهیونیستی یا تروریستهای مسلح می جنگد، اما آنها به نابودی شهروندان با بمب و انتحاری دست می زنند.
انتقال 300 و خرده ای تروریست و خانواده هایشان که چند سال محاصره بوده اند و اکنون هم بدلیل عدم حمایت آمریکا، به مشتی انسان مفلوک تبدیل شده اند که حتی هفت ماه است حقوق نگرفته اند، هیچ خطری برای کسی ندارد. اینجاست که می گویند شاه بخشیده  قلی نمی بخشه! درست است که 300 داعشی مورد حمایت آمریکا موصل را یک روزه می گیرند اما 4000 داعشی بدون حمایت و پشتیبانی آمریکا در یک روز نابود می شوند.
اتفاقا هوشمندانه ترین کاری که می شد کرد همین است. چرا که این جمع داعشی ها خیلی متفاوت از داعشی های سوریه و عراق هستند. اساسا هر گروه و ولایت و دسته آنها با هم فرق دارند و ممکن است با هم درگیر شوند. به جای اینکه با مبارزه با آنها شهید بدهیم، فرستادیم داخل گروهی از خودشان، که قطعا دو نتیجه خوب دارد: انتقال روحیه شکست و ناکامی و اسارت و محاصره به گروه میزبان، و درگیری دو گروه با هم به خاطر اختلافهای فتوایی و فرماندهی و غیره.
اصرار خط آمریکایی صهیونیستی برای مبارزه با داعشی ها تا کشته شدن آخرین نفرشان نشان می دهد نقشه آنها برای نابودی و تضعیف ما مسلمانان چیست و ما باید دقیقا برعکس عمل کنیم که هم نیروی خودمان را حفظ کنیم هم از خونریزی جلوگیری کنیم تا دشمنی ها بیشتر نشود و آرامش حکمفرما شود.
مخالفت ها با تصمیم حزب الله به این دلیل است که حزب الله در میان لبنانی ها و ایرانی ها به عنوان نجات دهنده و ناجی مطرح شد و حتی زمینه سازی بازگشت جسد مطهر شهید ایرانی مظلوم محسن حججی با درایت و تدبیر حزب الله صورت گرفت و حزب الله نه تنها در جبهه ها سپر بلای ایران و بازوی بلند و قدرتمند ما در تامین امنیت ایران است، بلکه شهید و اسیر ما را هم تدبیر و قدرت حزب الله آزاد می کند. یادتان باشد سردار قاسم سلیمانی گفته بود ما اگر حزب الله را نداشتیم نمی دانستیم چه باید بکنیم.

هیچ نظری موجود نیست: