۱۳۹۶/۰۳/۱۴

حمله آمریکا به ایران

به گزارش نیویورک تایمز، آیت الله مایک به سمت عملیاتهای ضد ایران در سازمان سیا برگزیده شد.
مایکل ديآندريا ملقب به آیت الله مایک یا پرنس سیاه یکی از ماموران زبده سی آی ای است که از سال 2006 مسئولیت مقابله با تروریسم را برعهده داشت. وی بر عملیات ترور بن لادن نظارت کرد و برنامه خاصی در عملیاتهای پهپادی علیه القاعده را در افغانستان و پاکستان به اجرا گذاشت که از نظر این سازمان بسیار موفق و راضی کننده بوده است.
وی همچنین توانست عملیات ترور عماد مغنیه را با همکاری رژیم صهیونیستی به انجام برساند.
انتخاب چنین شخصی برای مسئولیت تمام عملیاتها در ایران دو پیام دارد:
اول اینکه دهن کجی به ایران و متهم کردن دوباره ایران به تروریسم علیرغم کل توافق ها و محتوای برجام و پایبندی ایران به آن، دوم اینکه برنامه ریزی برای اقدامات خرابکارانه عملی که باعث خواهد شد به زودی نه تنها سایه جنگ را روی سر خود ببینیم، بلکه ترورها و خرابکاری ها دوباره در کشور به شکلی بی سابقه رشد کند.
این روزها که دشمنان ایران در حال برنامه ریزی و خرید و فروش سلاح هستند، برخی صداها در جامعه ایران منتشر می شود که خائنانه خواهان نابودی نقاط قوت ایران هستند و می خواهند نیروهای مسلح و توان دفاعی کشور را تضعیف نمایند.
در حالیکه رژیم صهیونیستی اذعان می کند محصولات غذایی دستکاری شده آنان در ایران نفوذ کرده، و درحالیکه برنامه نفوذ فرهنگی بوسیله سند 2030 به اوج خود رسیده، و درست در زمانی که کشورهای مختلف منطقه در حال اتحادی شوم علیه ایران هستند، شنیده شدن صداها و نظراتی پیرامون تلاش برای توقف و نابودی برنامه های موشکی و نظامی ایران، چنین می نمایاند که این عده کاملا با دشمن هماهنگ هستند و بلکه از آنان دستور می گیرند.
سخن همیشگی من این است که حتی اگر به دین یهود و نصارا در بیایید، باز هم از شما راضی نخواهند شد! تازه نوبت ادب کردنتان می رسد و زمان جبران مافات برای آنها در ربودن منابع کشورمان.
امام موسی صدر سخن بسیار زیبایی درباره وطن دارد: میهن با جهاد حفظ می شود، و شرف با شهادت مصون می ماند، و میهن اساس شرف انسان است که باید با روح و خون از آن دفاع نمود.

هیچ نظری موجود نیست: