۱۳۹۵/۰۸/۲۰

شهادت به جرم تشیع

به گزارش پایگاه خاطرات و نظرات یک ایرانی ساکن لبنان، امروز صفحه های تکفیری ها، با شادمانی به انتشار خبر ترور یک جوان فلسطینی پرداختند. این جوان مدتی پیش اعلام کرده بود شیعه شده است.
شهید مثقال السالمی پس از اعلام تشیع خود، نامش را از السالمی به الحسینی تغییر داد. وی در آخرین پست فیسبوک خود نوشت:

در زمانی که محبت اهل بیت ننگ محسوب شده و مردم از آن می ترسند، و از آنجا که خاندان السالمی نمی پذیرد کسی از اهل بیت سخن بگوید، فامیلی ام را از این لحظه از السالمی به نام جدم حسین، تغییر می دهم، تا این خاندان دچار ننگ نشود که کسی از موالیان اهل بیت در خود داشته باشد که برای اهل بیت جانفشانی می کند. من ممکن است از همه چیز بگذرم اما از اهل بیت نمی گذرم.
دختر شهید مثقال الحسینی
محبت آنها در رگهایم ریشه دوانده و ولایت آنها همه زندگی من است و به کسانی که در دل محبت این خاندان را دارند اما نمی توانند ابراز کنند می گویم:
لبیک یا حسین
لبیک یا حسین
لبیک یا حسین
ترور وی در صورتی انجام می شود که گفته شده چند بار هم توسط حماس بازداشت شده است. عاملان این ترور ناشناس ذکر شده اند اما گروه های وهابی تکفیری، عاملان این ترور هستند.
طبق اسناد تاریخی، قسمت عمده ای از فلسطین شیعه و از محبان اهل بیت بوده اند، همچنین گروه های تکفیری نداشتند و تاسیس و پشتیبانی این گروه ها توسط آل سعود انجام شده است.
شاید به نظر شما چنین برسد که دیگر زمان توقف حمایت از فلسطینی ها فرا رسیده و بجز برخی گروه های خاص مثل جهاد اسلامی باید پذیرفت که دیگران فعلا در چنگ آل سعود هستند. انتحاری های فلسطینی در عراق و لبنان و سوریه، هرچند نماینده کل ملت فلسطین نیستند، اما نشان می دهند، تاثیر پذیری جهادی های فلسطینی از نظام سعودی، آنقدر زیاد است که اول باید فکری برای قطع ریشه وهابیت نمود. اما چرا لازم است به حمایت ادامه دهیم؟
از آنجا که آل سعود را صهیونیزم جهانی و بریتانیا بر سر کار آوردند و پشتیبانی و خط دهی می کنند، مقابله با آن دو، حکایت مرغ و تخم مرغ را دارد. برای نابودی وهابیت باید ریشه آن را خشکاند. یعنی اول باید صهیونیزم نابود شود. پس باز هم باید برگردیم به کمک به فلسطینی ها.
اما باید دقت کرد به خائن ها کمک نشود و به گروه هایی که واقعا مبارز هستند کمک برسد.

لازم به ذکر است کاربران فلسطینی زیادی در صفحه های خود و زیر خبر ترور این جوان اهل غزه، به ایران و شیعه اهانت کردند و علنا اعلام کرده اند خون ما را خواهند نوشید. متاسفانه در تمام تاریخ قرن گذشته، فلسطینی ها جهت را گم کرده و به جای مبارزه برای آزادی سرزمینشان، به مبارزه با ولی نعمتان و میزبانان خود پرداختند.

امام موسی صدر در مراسم چهلم دکتر شریعتی در بیروت که یاسر عرفات هم حضور داشت چه خوب فرمود: ابا عمار، بدان که شرف قدس نمی پذیرد که جز به دست مومنان با شرف آزاد شود.
لازم به ذکر است که با وجود هفتاد سال مبارزه، قدس نه تنها آزاد نشده است بلکه در حال یهودی سازی است.
پ.ن: منتظر به شهادت رساندن شیعیان نیجریه در روز اربعین باشید. چون تنها دولت شیعه جهان به جای محکوم کردن عمل ننگین ارتش نیجریه، به ملاقات این دولت رفت و دست داد و لبخند حواله فرمود. پست اینستاگرامی یک شیعه نیجریه بسیار دردناک بود که احتمال می داد در مراسم اربعین، دوباره بسیاری از آنها به شهادت برسند. کل یوم عاشورا، کل ارض کربلا.

کلیپ دو دقیقه ای از روضه خوانی میثم مطیعی در رثای شهدای نیجریه «شیعه رو دارند می کشند تو دنیا مهدی بیا»

هیچ نظری موجود نیست: