۱۳۹۵/۰۴/۱۰

نابودی دوباره اصحاب فیل

نجات کربلا در شب قدر بواسطه لطف الهی
شب قدر گذشته، با تیزهوشی نیروهای حشد شعبی، تعداد بسیار زیادی از داعشی های فراری از فلوجه که با کمک آمریکا از حلقه امنیتی عبور کرده بودند، و قصد حمله به کربلا داشتند محاصره شده و با کمک نیروی هوایی ارتش عراق نابود شدند.
نیروهای داعش فراری  از فلوجه با صدها ماشین که به گفته مقام رسمی فرماندهی الانبار 450 ماشین بودند، از مناطق مورد نظارت آمریکا و ائتلاف عبور کردند. آمریکا تلاش کرد به عراقی ها وانمود کند اینها خانواده هایی هستند که برای فرار به عربستان در حال حرکتند. اما به لطف الهی، با تیزهوشی حشد شعبی و عشایری، داعشی ها شناسایی شدند. گفته می شود این کاروان حامل مقادیر زیادی سلاح و کمربند انتحاری و برخی سران خارجی داعش بود. با محاصره کاروان توسط حشد شعبی و عشایر محلی، حدود 2000 نیروی داعش گرفتار شدند. نیروی هوایی هم با پیوستن به معرکه صدمات جبران ناپذیری به این کاروان زد. فرمانده منطقه عملیاتی الانبار سرتیپ ستاد اسماعیل المحلاوی در مصاحبه با سومریه نیوز گفت نیروهای
امنیتی توانستند نزدیک 2000 داعشی و حدود 500 دستگاه ماشین آنها را در منطقه حصی در جنوب فلوجه محاصره کنند. این کاروان قصد داشت به عامریه فلوجه و از آنجا به کربلا برسد که با آنها مقابله شد و تعداد زیادی از آنها نابود شدند. روز چهارشنبه هم فرمانده پلیس استان الانبار سرتیپ هادی رزیج گفته بود نیروهای امنیتی و عشایر 450 ماشین داعش را که تلاش کردند به عامریه فلوجه حمله کنند نابود کرده اند.
این اتفاق در سکوت خبری رخ داد و هنوز رسانه های ایرانی خبر کاملی در این مورد مخابره نکرده اند. بواسطه این عملیات، کربلا در شب قدر از کشتاری عظیم نجات یافت. برخی تحلیلگران این پیروزی را معادل آزادی فلوجه می دانند و این اتفاق بار دیگر ثابت کرد آمریکا خبیث ترین موجود در تاریخ است.هیچ نظری موجود نیست: