۱۳۹۴/۰۴/۱۷

داعش، امویان یهودی الاصل نوین

آیا می دانستید امویان اصلشان به یهود بر می گردد؟ آیا می دانستید امویان کعبه را نابود کردند و قبلهه را رو به قبة الصخره یهودیان برگرداندند؟ آیا می دانستید دشمنی یهود پس از وفات پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله باعث انحراف امت اسلامی شد؟

در مطلب یریدون لیطفئوا نور الله عنوان شد ریشه بنی امیه از یهود است. اما جالب تر این است که بدانید این سازمان مخوف یهودی در زمان عبدالملک مروان به مکه حمله و کعبه، خانه ی خدا را خراب کردند و سه روز تمام، هزاران نفر از مردم را کشته و به هزاران دختر و زن  تجاوز کردند. پس از تخریب کعبه انجام حج را هم ممنوع کردند و در بیت المقدس، قبه الصخره را بنا کردند و به مردم دستور دادند رو به بیت المقدس نماز بخوانند و دور قبه الصخره طواف کنند و حج بگذارند1!
باید بدانید سازمان یهود پس از فراگیر شدن اسلام هم دنبال پیاده کردن سیاستهای خود بود و بیکار ننشست. کعب الاحبار، راهب یهودی که از عزیز دلهای جناب عمر بود، سخنان باطلی را منتشر می کرد. مثلا می گفت کعبه هر روز صبح به بیت المقدس سجده می کند! چیزی که امام صادق علیه السلام آنرا تکذیب و رد کرده اند2. کعب یهودی در زمانی که همراه عمر در بیت المقدس بود در پاسخ به سوال عمر مبنی بر اینکه قبله چه طرفی است و کجا مسجد بسازند گفت پشت آن صخره. عمر گفت یهودیت را نورافشان کردی3.
عبدالملک مروان آن اموی یهودی ملعون در میان مردم شایع کرد که این صخره ی خدا است که پایش را بر آن نهاده و باید به آن سجده کرد4.
باید گفت در گذشته هم این اسرائیلیات وجود داشته بصورتی که حتی عایشه و ابن مسعود و عروة ابن زبیر و ابن الحنفیه و ابن عمر این سخن را انکار کرده اند. این سخن را معاویه عضو برجسته سازمان مخفی یهود در شام میان مردم پخش کرده بود که افراد بالا آن را رد کردند5.
جاحظ چنین نقل می کند که عبدالملک مروان و فرزندش ولید و والی آندو «حجاج» به تخریب کعبه کوشیدند و حرمت مدینه را شکستند و کعبه را فرو ریختند و پرده ها را دریدند و قبله را تغییر دادند6. از وقایع تاریخی دیگری که نقل شده چنین بر می آید که اولا مسلمانان (غیر از شیعیان) تغییر قبله را پذیرفتند و از حکام اموی در تغییر قبله تبعیت کردند. دوم اینکه حتی اهل بیت نتوانستند با صراحت به مخالفت با این امر بپردازند و لذا قاعده استحباب تیاسر (تمایل به چپ) در قبله را عنوان فرمودند. ( رجوع کنید به وسایل الشیعه کتاب الصلاة ابواب القبلة)
جالب است بدانید متوکل هم در سامرا کعبه ای برای خود و لشکریانش ساخته بود و دستور داده بود گرد آن حج بگذارند تا از به خاطر حج از وی دور نشوند7!
با وجود تمام این اسناد و روایات، چرا هنوز قبة الصخره به جای مسجد الاقصی که برای مسلمانان محترم است به نمایش در می آید؟ چرا به جای مسجد مقدس، کعبه ی ساختگی یهود در تمام جهان شهرت یافته و همگان تصور می کنند مسجد الاقصی آن مسجد طلایی گنبد طلایی است؟
 
داعش، این نواده ی حرامزاده امویان یهودی الاصل، که تمام اقدامات و سیاستهایش دقیقا مشابه امویان است، دنبال چیست؟ چرا سید حسن نصرالله هشدار داد داعش به دنبال تخریب کعبه است؟
به کجا می رویم؟ خواب مسئولان فرهنگی رسانه ای ما تا کی ادامه خواهد داشت؟ تا کی نادانسته نماد یهود را روز قدس به دوش بکشیم؟
منبع: کتاب محقق معاصر سید جعفر مرتضی العاملی «الصحیح من سیرة النبی الاعظم - جلد اول - چاپ بیروت»
منابع مورد استفاده وی:
1- البدایه والنهایه ج8 ص280 و تاریخ الیعقوبی ج2 ص161
2- الکافی ج4 ص240 و البحار ج46 ص354
3- الانس الجلیل فی اخبار القدس والخلیل ج1 ص256 و الاموال لآبی عبید ص225 و الاصابة ج4 ص105 و الاسرار المرفوعة ص457
4- التوحید واثبات صفات الرب ص108
5- الاباضیة عقیده ومذهبا ص98
6- رسائل جاحظ ج2 ص16 و آثار الجاحظ ص205
7- احسن التقاسیم ص122

هیچ نظری موجود نیست: