۱۳۹۳/۰۴/۲۵

#القدس لنا - حامیان واقعی تروریسم در میان ما

آدم کشان صهیونیست پسر فلسطینی را ربوده و در دهانش بنزین ریخته و او را زنده زنده سوزاندند. برخلاف همیشه تنها به این سبب که وی پاسپورت آمریکایی داشت با فشار آمریکا دادگاهی تشکیل شد. ولی به بهانه دیوانه بودنِ عاملان این جنایت ضد بشری، بی نتیجه ماند. مردم فلسطین با مشاهده این ظلم ضد بشری دست به قیام زدند و ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی هم نوار غزه را زیر آتش گرفت.
فلسطینی ها این بار تنها تر از همیشه اند. چرا که با فریب خوردن برخی سران حماس و بعضی از مردم فلسطین و پشت کردن به حامیان واقعی خود، دستشان را در دستان مهره های تروریست پرور و پادشاهان کشورهای حومه خلیج فارس نهادند و علیه محور مقاومت در عرصه سیاسی و نظامی اقدامات ناجوانمردانه ای کردند.
اسراییل با فریب مسلمانان و فلسطینی ها، و با ایجاد درگیری داخل مسلمانان و اعراب، توانست از یکسو صدمات جبران ناپذیری به همه وارد کند و از سوی دیگر با خائن نشان دادن فلسطینی ها، تلاش کرد تا حمایت اعراب و خصوصا ایران به عنوان مهمترین حامی فلسطین را کمرنگ کند.
در رسانه های مختلف که عموما به دست مافیای رسانه ای یهود اداره می شوند، تصاویری از فلسطینیان در حال حمل پرچم داعش منتشر می شود تا پشتیبانان آنها را متقاعد کند که دست از پشتیبانی بردارند. هرچند این تصویر قدیمی است و مربوط به اوایل ماجرای همراهی حماس با قطر است اما توانست جمع زیادی از مخالفان داعش را تبدیل به مخالفان فلسطین کند.
با این حال جمهوری اسلامی ایران که داعیه دار حمایت از مظلومان عالم است با این توطئه فریب نخورده و حمایت خود را از گروه های مقاومت فلسطینی ادامه می دهد. سخنان اخیر مقام معظم رهبری و رییس جمهور و رئیس مجلس نشان دهنده بصیرت، انساندوستی و ظلم ستیزی ایران اسلامی است.
برخی از گروهک های مخالف نظام با بهانه اینکه فلسطینی ها نامرد، نمک نشناس، طرفدار داعش یا صدام یا دیگر دشمنان کشور هستند، تلاش دارند وظیفه انسانی، اخلاقی و دینی حمایت از مظلوم را نادیده بگیرند. سرلوحه و نقشه راه ما، آن حدیث انسانی پیامبر است که فرمود اگر مسلمانی شنید یک نفر می گوید مسلمانان به دادم برسید و کمکش نکند مسلمان نیست. ایشان نفرمود اگر مسلمانی در سوریه کمک خواست، اگر شیعه ای در عراق کمک خواست، اگر بسیجی ای گرفتار در میان قمه کشان کمک خواست، بلکه فرموده هر انسانی که مظلوم واقع شده و از شما کمک می خواهد. حال چه شده که برخی، به بهانه های مختلف از دستور عقلی و دینی و اخلاقی پیامبر سرپیچی می کنند؟ به زعم افرادی چون صادق شیرازی کمک به سوریه مصداق کمک به طاغوت است و کشته شدگان در این راه نفله شدگانند و شهید نیستند! کمک به فلسطین کمک به ناصبی هاست! 
پس کمک به عراقی ها چه؟ این هم مشکل دارد؟ روحانی نماهای انگلیسی، در پروژه ای که با دیگر مهره ها، مزدوران و فریب خوردگانی چون احمدالاسیر، محمود الصرخی، محمد علی حسینی ، ابراهیم شمس الدین، علی الامین و... تکمیل می شود سعی دارند اساس ولایت فقیه و ایران را هدف قرار دهند تا پروژه استکباری دشمن به پیش رود.

ابراهیم شمس الدین وزیر سابق جناح حریری
دیروز ابراهیم شمس الدین (فرزند شیخ محمد مهدی شمس الدین و وزیر پیشین جناح ۱۴ آذار) برای تکمیل پروژه غربی ایران هراسی، اظهار داشت ولایت فقیه در لبنان غیر از دشمنی و عداوت نتیجه ای ندارد! 
در مطالب گذشته سخنان محمد علی الحسینی روحانی نمای شیعه که به جاسوسی اسراییل محکوم شد را مبنی بر ضدیت با ولایت فقیه و ربط دادن تمام مشکلات شیعیان در عراق و لبنان به آن خواندید.
چنین مهره هایی تنها و تنها با اتهام ایران و عنوان کردن پروژه ولایت فقیه! سعی دارند اعراب را بر ضد ایران بسیج کنند. شایان ذکر است این افراد طرفدار و همراهانی ندارند و تنها به میزان پولی که خرج کنند می توانند افراد ساده و بی فکر را استخدام کنند. این افراد دچار آلزایمر عامدانه سیاسی هستند و دشمنی های اسراییل و عربستان سعودی را نادیده می گیرند، تروریستها و اموال و تسلیحات سعودی و اسراییلی را نادیده می گیرند و فقط ایران را عامل بی ثباتی می دانند. البته حق کاملا با آنهاست! چرا که ما، تنها پایگاهِ مخالفت و مقاومت در برابر نظم نوین جهانی و بندگی مدرن ماسونهای صهیونیست هستیم.
هرچقدر در مذاکرات با غرب امتیاز می دهیم باز هم پر رو تر می شوند و بیشتر طلب می کنند، همانطور که رهبرمان پیش بینی و گوشزد کرده بودند. دیروز جان کری گفته بود مذاکرات با ایران بسیار سخت است و آنطور که می خواهیم به پیش نمی رود. آنها می خواهند ما سلاح پیشرفته نداشته باشیم، از شیعیان لبنان و عراق و مسلمانان فلسطین حمایت نکنیم، هرچه آنها می گویند گوش کنیم. وقتی هنوز فلسطینی های مظلومی که در محاصره هستند و حزب الله لبنان را تروریست می خوانند عجیب نیست ما را حامی تروریسم قلمداد کنند.
در نزدیکی روز قدس هستیم و به دشمن اعلام می کنیم با رفتارهای جمعی از فلسطینی ها، ما بیخیال قدس نمی شویم. قدس فقط متعلق به آنها نیست، قدس قبله اول ما مسلمانان و سرزمین غصب شده توسط صهیونیست هایی است که با پیروان راستین دین یهود هم دشمنی دارند.
نکته مهمی که باید در آخر اشاره کنم، قدرت و پیشرفت مقاومت فلسطین است که مشابه جنگ ۳۳ روزه لبنان (که در همین ایام سال بود) کم کم برد و تعداد موشکهایشان در حال افزایش است.
هرچند با تلفات اسراییل، آمریکا و کشورهای پشتیبان صهیونیستها در حال اقدام برای آتش بس هستند اما نخست وزیر اسراییل اعلام کرده تا نابودی حماس همه گزینه ها را روی میز گذاشته و دانی دانون معاون وزیر جنگ را به سبب اختلاف نظر، برکنار کرده است. از طرف دیگر با بمباران جنوب لبنان تا نزدیکی جنوب شهر صور و پروازهای شناسایی و پرتاب منور، سعی دارد یا حزب الله را از دخالت و کمک به فلسطینی ها بترساند و یا آن را مجبور به پاسخگویی کرده و وارد درگیری کند. تمام این اقدامات نشان از روحیه وحشیگری و اقدامات ضد انسانی این رژیم دارد. جا دارد در مذاکرات با غرب به جای کوتاه آمدن و قبول شرایط مختلف، ما هم شرایطی را پیش بکشیم. از جمله اجبار رژیم صهیونیستی به احقاق حقوق فلسطینی ها و لبنانی ها و پایبندی به قطعنامه ها و مرز کشورهای همسایه.

هیچ نظری موجود نیست: