۱۳۹۳/۰۴/۲۰

جاسوس قدیمی و ادامه ی مزدوری

در دنیای سیاست عموما قدرتهای بزرگ کاری به کرم های کوچکی که دشمن برای ضربه زدن به جانشان می اندازد ندارند. چرا که اصلا دیده نمی شوند و ضرری نمی توانند برسانند.
به عنوان نمونه باید به برخی شخصیت های بی شخصیت و آلت دست بیگانه در لبنان نگریست که به خاطر مطرح شدن و مشتی دلار، از جاسوسی و اقدام بر ضد شیعیان هیچ ابایی ندارند. قبلا نمونه هایی را معرفی کرده بودم. مثل سید علی الامین که با همراهی با شبکه های وهابی، سخنانشان از ضدیت سیاسی به ضدیت دینی با شیعه هم رسیده!
امروز یک مزدور دیگر به نام محمد علی حسینی را که حتما نامش را شنیده اید معرفی می کنم.
حتما نام وی را در اخبار مبنی بر دستگیری جاسوس اسراییلی در منزلش به همراه تجهیزات جاسوسی و اسلحه شنیده اید. 
در زیر چند لینک از این خبر را ببینید:
بله، این جاسوس معلوم نیست کی از بازداشت آزاد شده و شروع کرده به سخنان تحریک آمیز و دروغ بر ضد ایران. تمرکز او بر هجوم به ایران و ولایت فقیه و عربی خواندن حرکتش، انسان را یاد یک چیز می اندازد: تفاله های سرویس های جاسوسی غرب مانند الصرخی در عراق! این گونه افراد تنها از مخالفت با جبهه حق به نان و نوایی می رسند و البته آخر و عاقبتی بهتر از صدام نخواهند داشت، یعنی کشته شدن به دست همان سرویسهای جاسوسی که به آنها پر و بال دادند.
وی مجلسی به نام مجلس اسلامی شیعیان عرب راه انداخته تا در مقابل مجلس اسلامی اعلای شیعیان لبنان و حزب الله رقابت کند و آنها را عامل ایران بخواند. چنین افرادی در داخل شیعیان طرفدار ندارند و ممکن است حداکثر صد نفر در ازای دستمزد به آنها بپیوندند. دقیقا مانند احمد الاسیر در صیدا که تنها چیزی که از دهانش بیرون می آمد، نیش و تهمت زدن به ایران و حزب الله بود. اینها تا جایی پیش می روند که وقتی بر ضد مردم لبنان فعالیت می کنند و تجاوز و آدمکشی به راه می اندازند و ارتش مجبور به بازداشتشان می شود، ارتش را ارتش صلیبی و ارتش ایرانی می خوانند!!!
اما بشنوید از تیترهای سخنان پوچ، بیهوده، بی اساس و سراسر تهمت این مزدور (محمد علی حسینی) در هفته های اخیر:
ولایت فقیه امری خارجی و اضطراری است و بر آن هیچ اجماعی نیست
مسئولیت بازگشت تروریستها به لبنان بر عهده حزب الله است
سرّ و پایه مشکلات عراق، فقط و فقط نظام ولایت فقیه است
نظام ولایت فقیه در جهت اهداف خصوصی خود از شیعیان بهره کشی می کند
شیعیان عرب به زشت ترین شکل توسط ولایت فقیه استعمار شده اند!
جالب است برای شیعیانی که در حجاز و بحرین زیر ظلم آل سعود هستند نسخه سکوت و آرامش تجویز می کند. این رفتار دوگانه و ملاقاتهای او با سران دشمن نشان می دهد وی از کجا پشتیبانی می شود. استحمار خود این مزدورها توسط سعودی و غرب کاملا واضح و آشکار است.
در تاریخ 1-6-2011 وی به جرم همکاری با سازمان جاسوسی دشمن و ارتباط با آن و همکاری با دولت های خارجی که با سازمان جاسوسی اسراییل همکاری می کنند، و داشتن اسلحه غیر مجاز، در دادگاه نظامی لبنان به سه تا ده سال زندان محکوم شد.
مطمئنا این گونه افراد از همان قماشی هستند که وقتی امام زمان ظهور کند با او می جنگند.

هیچ نظری موجود نیست: