۱۳۹۲/۱۱/۲۴

حمله عماد مغنیه به اسراییل

هرگونه استفاده از این ترجمه بدون ذکر منبع شرعا و قانونا ممنوع است.
برخی عقیده دارند جنگ الکترونیک اصطلاحی جدید است اما این اصطلاح به جنگ جهانی دوم بر می گردد که نخست وزیر بریطانیا گفت: «جنگ الکترونیک سپر و شمشیر است».
با پیشرفتهای عظیم تکنولوژیکی در زمینه ارتباطات و کامپیوتر و اتوماسیون سازمانهای مختلف دولتی، دولتهای الکترونیک تبدیل به اهداف استراتژیک برای رساندن پیامهای خاص، و یا به دست آوردن اطلاعات سری پشت صحنه شدند. حمله های اخیری که رژیم صهیونیستی در ماه های گذشته با آنها مواجه شد پیامدهایی اساسی داشت که موجب شد رییس ستاد ارتش اشغالگر قدس بینی گانتز، اقرار کند جنگ الکترونیک نوعی مبارزه طلبی است که لازم است اسراییل با هوشمندی با آن مقابله کند.
اما امروز النشره مطلع شد که گروهی از هکرها به سایتهای اسراییلی حمله کردند که اسم خودشان را قادمون گذاشتند و این حملات را در سالگرد ترور فرمانده نظامی حزب الله، شهید عماد مغنیه شدت بخشیدند بطوریکه این سایتها هک شده و تصویر شهید مغنیه بر صفحه آنها نقش بسته به همراه جمله ان شاء الله و کلمه قادمون (می آییم).
این هجوم ساعت 1:45 صبح دیروز آغاز شد بطوریکه تعدادی از سایتها از جمله سایت وزارت جنگ رژیم صهیونیستی و برخی از سایتهای اسراییلی دیگر از کار افتادند، شایان ذکر است منابع پیگیر، به النشره اطلاع دادند که این عملیات گسترش پیدا خواهد کرد و این تازه شروع شگفتیها (سورپرایز) است، غیر از آنچه که امروز اتفاق افتاد.
علی ملحم

هیچ نظری موجود نیست: