۱۳۹۲/۰۵/۱۱

روز قدس، روز سنگ

هرچند علاقه ای به فلسطینی ها ندارم و از آزار و اذیت آنان برای لبنانی ها و پرتوقعی و نمک نشناسی شان بیشتر از خیلی ها اطلاع دارم اما به واقع مردم داخل فلسطین در سختی و ظلم و نا امنی به سر می برند. حمایت از مظلوم نه یک وظیفه ی دینی، که وظیفه ای انسانی است.
برای همین سعی می کنم به هر روشی که می توانم به این قضیه کمک کنم: چه با وبلاگ نویسی، چه با مناظره با صهیونیست ها و اعوان و انصارشان در شبکه های اجتماعی و رو کردن دست آنها، چه با یک راهپیمایی روز قدس.
راهپیمایی روز قدس امسال در لواسان بودم. پسرم هم همراه من آمده بود و سوژه ی عکاسان و خبرنگاران شده بود.

حرکت بسیار جالب و خوبی که در تهران انجام شد آتش زدن ابلیسک (علامت شیطانی) بود که در تمام کشورهای دنیا وجود دارد و مسلمانان در گذشته در هنگام حج به آن سنگ پرت می کردند. اما چند سال است که با حیله ی فرزندان شیطان در عربستان سعودی، دیواری به دور آن کشیده اند آنهم به بهانه ی حفاظت از مردم و بزرگ کردن محوطه! دو رویی و دروغ بزرگشان با ساخت برج ساعت که همان ابلیسک است آشکار و تنفر برانگیز است.
خدا لعنتشان کند و زودتر مولای جهان را برساند تا کعبه و مکه از مظاهر شیطانی و فرزندان شیطان پاک شود. اینها فرزندان همان شیاطینی هستند که جواب سنگ کودک فلسطینی را با گلوله می دهند. همینها در بحرین دقیقا مانند پدران نامشروع اسراییلی شان مردم بی دفاع را با گلوله می کشند.
امروزه دیگر مشخص شده وهابی های سعودی نه تنها در باطن مسلمان نیستند، بلکه در ظاهر هم مسلمان نیستند. تمام احکام اسلام را عوض کرده اند و حلال رسول خدا را حرام و حرامش را به حلال تبدیل کرده اند.
پیامبران در چنین ظلمت و جهالتی ظهور می کردند تا با ظلم و ظالم مبارزه کنند.
دیگر وقت ظهور است. و یادمان نرود که مولا برای ظهورش یار می خواهد.
اللهم عجل لولیک الفرج

هیچ نظری موجود نیست: