۱۳۹۲/۰۴/۱۲

سالروز نقاب برکشیدن دشمن ددمنش

ظلم به ضعیفان در طول تاریخ به اشکال مختلفی وجود داشته و قدرتمندان و زورگویان همیشه به دیگران ظلم کرده و زور گفته اند.برای همین می گویند: قوی باش تا همه ی دنیا به تو احترام بگذارد. کشور عزیز ما هم هرگاه بواسطه ی بی کفایتی پادشاهانش ضعیف می شد مورد تجاوز و غارت اقوام مهاجم قرار می گرفت. بعد از انقلاب هم بواسطه ی بی نظمی و به هم ریختگی نظام کشور، دشمنان از فرصت سو استفاده کرده و قصد کردند تا آزادی خواهی ملت ایران را با جنگی خونین و تحریمهایی سخت در هم بشکنند. دخالت های امریکای جنایتکار در جنگ تحمیلی به کمکهای مالی و نظامی و اطلاعاتی محدود نشد.
شلیک به سوی هواپیمای مسافربری با 290 مسافر که خارج از تمام قوانین و عرف بین الملل است چهره ی اصلی آن وحشی های اتوکشیده ی غرب را نشان داد. در پی این تجاوز آشکار و نقض قوانین بین المللی و اصول انسانی و اخلاقی، بهانه های مختلفی را در طول زمان به ذهنشان رسید و بیان کردند. اشتباه راداری، اشتباه خلبان ایرانی!!! نزدیک شدن به ناو! و یاوه های دیگری که بچه را به خنده می اندازد. و بیچاره و بدبخت آنکسی که یاوه های دشمن را نشخوار کرده و می گوید ایران سعی داشته با یک اف 14 به ناو حمله کند و پشت هواپیمای مسافری مخفی شده بوده!!
به لطف خدا و زحمات و جهاد شبانه روزی جوانان این مرز و بوم قدرت دفاعی ایران به آنجا رسیده که نه تنها جرات نزدیک شدن به مرزهای کشورمان را ندارند بلکه باید برای عبور و مرور خود هم بازخواست پس بدهند. شاید شما این حس اقتدار و قدرت را حس نکنید اما اگر در دیگر کشورهای جهان باشید و ببینید سرباز آمریکایی برای خودش صاف صاف می گردد و پایگاه جنگی در کشور میزبان دارد، حس حقارت آن مردمان را می بینید. هرچند ممکن است مردم بسیاری از کشورها چنین حسی را نفهمند و نسبت به آن واکنشی نداشته باشند خصوصا کشورهای عربی حوزه خلیج فارس که هزینه های پایگاه های آمریکا را هم خودشان می دهند. این به سبب بی غیرتی و نداشتن حس میهن پرستی و میهن دوستی است.
امیدوارم با تلاش روز افزون جوانان ایرانی، آنقدر قدرت و اقتدار ما بیشتر شود که روزی دشمن لب به اعتراف و عذرخواهی بگشاید و از استکبار و قدرت طلبی و بردگی گرفتن ما و مردم منطقه نا امید شود.

هیچ نظری موجود نیست: