۱۳۹۲/۰۱/۰۹

عیدی

از قدیم به علت علاقه به تکنولوژی، بدون استاد و دوره ی آموزشی به سرعت در کامپیوتر و موبایل و رفع مشکلات آنها تبحر پیدا کردم. برای همین در فامیل هرکسی برای خرید یا رفع مشکلاتش با من مشورت می کرد. بسیاری از برنامه های موبایل را به دیگران معرفی و برایشان نصب می کردم تا آنها هم استفاده کنند. به مناسبت سال جدید قصد دارم برنامه ی زیبایی را معرفی کنم که هم زیبا و سبک است و هم فایده فراوانی دارد.
برنامه ی ذکر دل که توسط شخصی بنام گورچین تهیه شده، ذکر روزهای هفته را هر روز روی گوشی آندرویدی شما نشان می دهد. اگر کسی 5 دقیقه وقت برای خدا نداشت تا 100 مرتبه یک ذکر کوچک را بگوید، اقلا یکبار دوبار هم در طول روز چشمش به آن بیفتد و آنرا زمزمه کند خوب است. انشالله با همین گام، خدا توفیقات بیشتر هم عطا می کند. می توانید آنرا از بازار دریافت کنید. پس از نصب باید از قسمت ویجت ها آن را روی صفحه ی خود قرار دهید.

کد دریافت:

۴ نظر:

سید یوسف گفت...

سلام خوب هستین خیلی وقت بود که به سایتتون سر نزده بودم برای مشکلات دانشگاه و غیره. راستی سال نو مبارک.
دوباره هم که اومدم با باری از سوالات اومدم.
----------------------
اگه یادتون باشه بهتون میگفتم در مورد اقامت یکساله در لبنان. بار اول بعد از دوماه تاخیر آخرش بهم اقامت دادن برای 6 ماه. حالا یک ماه دیگه این اقامت تموم میشه. و اون طور که در سایت امن العام نوشته گویا هنوز اقامت 6 ماهه تعلق میگیره.واقعا نمیدونم باید چیکار کنم.این ترم بیشتر واحد گرفتم و گفتم شاید بخاطر واحد کم بوده که بهم ندادن اقامت 6 ماهه. و منتظر بودم طبق گفته سایت، در روز اول آوریل در مورد اقامت ایرانیان تصمیم گیری بشه. ولی اینجا هم گویا دست کمی از ایران نداره که هیچ همواره مانند ایران لقمه را دور سر میچرخونن.نمیدونم.کاش حداقل از طریق ازدواج با یک لبنانی برای خودم اقامت مجامله دریافت میکردم. ولی با این اوضاع و احوال نه میشه به ازدواج در ایران فکر کرد و نه لبنان.البته فکرکردن در موردش که واقعا حماقت محضه در مورد من. چون با وضعیت دانشجویی که من دارم واقعا بصورت وامی زنده هستم چه برسه بخام ازدواج هم بکنم. گاهی وقتها میگم علی رغم تمام امکانات برگردم ایران.
اینهم منبع اصلی سایت امن العام:
تُضاف الجمهورية الإسلامية الإيرانية على لائحة الدول التي يُمنح رعاياها سمات دخول تلقائية لمدة ستة اشهر في الدوائر والمراكز الحدودية ويمدد العمل بهذا القرار اعتباراً من تاريخ 2013/04/01 ولغاية 2013/06/30 لحين وضع الإجراءات الواجب إعتمادها بهذا الشأن من قبل اللجنة الوزارية المكلفة بمتابعة هذا الموضوع.

ناشناس گفت...

سلام
سال نو مبارک میشه بگویید این اقا یوسف از چه امکاناتی صحبت میکنند که نمیتونند ازش بکذرند و بیایند ایران؟
بعد هم یه نکته دیگر اینکه این اقا یوسف که سید هستند چرا به دین جدش یقین راسخ ندارند که ازدواج روزی ادم را بیشتر میکند و مگر خدا نفرمود در قران که من خودم شما را از فضلم بی نیاز میگردانم.
لطفا بهونه هم نیاورید و توجیه نکنید که حرف خدا کاملاواضح است فقط باید یه ذره اعتماد کنیم و یقین داشته باشیم
همین
ممنون البته معذرت از اقایوسف و کسانی که این مت را میخوانند اگر که زبان متن نیش دار است
باز هم تشکر

mood kerbes گفت...

سلام. امیدوارم سال نو برای همه عزیزان سالی فرخنده و سرشار از موفقیت باشد
خوش آمدید
در مورد اقامت باید عرض کنم مدتی است برای ایرانی ها و دانشجویان بد رفتاری و اذیت هایی انجام می شود. در مورد اقامت ازدواج با لبنانی هم باید بدانید که تنها بعد از گذشت یکسال از ثبت ازدواج می توانید اقامت دریافت کنید. (البته ممکن است باز هم بهانه بیاورند و دیرتر اقامت بدهند)
در مورد ازدواج حق با شماست چرا که ازدواج با دختر لبنانی معمولی که توقعات و انتظارات مادی زیادی دارد، (منزل و جهیزیه باید بدهید و درست و حسابی خرج کنید) ازدواج شاید مشکل زا هم باشد اما ازدواج با دختران لبنانی که فرهنگ قدیم لبنان و اخلاق اسلامی در آنها بالاست نه تنها مشکل زداست بلکه برکت و توفیقات الهی را هم به دنبال دارد.
در مورد اقامت نگران نباشید. با تمام تاخیرها و اذیت ها شاهدیم که دانشجویان ایرانی هنوز در لبنان هستند. برای این مشکل حتما سفارت را در جریان قرار دهید و از کنسول محترم یا سفیر محترم در این مورد کمک و راهنمایی بگیرید.
موفق باشید

سید یوسف گفت...

سلام محمد عزیز. مرسی از راهنمایی های خوبتون.برای ماهم دعا کنین که باوجود مشکلات بسیار بتونیم دوام بیاریم.
-----------
ناشناس عزیز:
بله .من معتقد به رزق و روزی از طریق ازدواج هستم. ولی امری که مشکل رو سخت میکنه همونطور که مدیر محترم سایت گفتن توقعات بالای دختران امروزی است.
و درمورد امکانات هم باید عرض کنم.من 3 بار برای دانشکده وزارت خارجه امتحان دادم و با رتبه نسبتا خوبی 82، پذیرش نشدم. ولی اینجا براحتی و بدون هیچ مصاحبه ای پذیرفته شدم. و من باب امکانات: روزانه خداوند رو در نمازهایم شاکرم که امکاناتی به من داده که بتونم در اینجا تحصیل کنم.شاید باورش برای دوستان مشکل باشه ولی در این 8 ماهه کمتر از 1000 دلار خرج کردم و از لحاظ مواد غذایی و هزینه های جانبی مشکلی نداشتم و اگر از مدیرسایت و قسمت هزینه های لبنان رو ملاحظه کنین جویا بشین واقعا مث معجزه هستش در کشوری با هزینه های بالا مث لبنان.
خدا را شکر .به او متوکل هستم و امیدوارم خودش که من رو تا اینج آورده به منهم کمک بکنه.معتقدم که خودش من رو به اینجا آورده. و الا اگر میخاستم بدون کمک الهی به اینجا بیام کمتر از یکماه دوام می آوردم و معتقدم خدا در امر ازدواج چه در ایران یا اینجا و یا هر جای دیکه به من کمک خواهد کرد.
و تمام این امکانات چیزی نمیشه گفت جز: الحمدلله و ماشاالله و ربنا یحفظنا من عیون الشر و یهدینا الی السلام.
یوسف