۱۳۹۱/۰۳/۰۵

مسئولان ایرانی یاد بگیرند

آزادی زائران لبنانی دزدیده شده در سوریه خلال ۳ روز! مسئولان ایرانی یاد بگیرند. زائران ایرانی دزدیده شده در سوریه چه شدند؟ مهندسان چه شدند؟ امام موسی صدر چه شد؟ چهار دیپلمات ربوده شده در لبنان چه شدند؟
سید حسن نصرالله بزرگترین رهبر اسلامی در عصر حاضر است که تمام مردانش گوش به فرمانش هستند و به گفته خودشان اگر به اعماق دریا وارد شود قبل آنکه از آنها بخواهد، خودشان به دنبالش حرکت کرده اند. مسئولان ایران یاد بگیرند. با مردم چه کرده اند که به جای آنکه مانند شیعیان لبنان به دنبال رهبر خویش حرکت کنند به سخنان دشمنان دل خوش کرده اند و دروغ های آنان را باور می کنند. با مردم چه کرده اند که به جای مقابله با دشمنان اصلی خود به جان هم افتاده اند؟ نگویید که ما چند هزار استشهادی داریم و چند میلیون بسیجی و چقدر سپاه و چقدر ارتش و چقدر جوانان بصیر انقلابی! آیا همه ی مردم اینها هستند؟ آیا همین عده هم از خدمات مسئولان راضی هستند؟ واقعا آیا مسئولان می توانند ادعا کنند که مردم به خاطر خدمات درخشان و تلاشهای مهرپرورشان از آنها پشتیبانی می کنند یا بعد انتخابات شرمنده ی حضور و بزرگمردی مردم می شوند؟ مردم چه شده اند که قدر رهبرشان را مردمان دیگری در دنیا بهتر می دانند و سیاستها و راهنمایی هایش را به گوش جان می خرند و بر سر می گذارند؟ چرا عده ای در مملکت هستند که اینقدر با این رهبر مخالفند؟ آیا همه مخالفتشان برای آزادی های بی بند و بار و غیر معقول است؟ آیا همه دشمن هستند و اسراییلی و آمریکایی؟
هم اکنون جمعیت بسیار زیادی در فرودگاه بیروت برای استقبال زوار جمع شده اند بطوریکه بزرگراه منتهی به فرودگاه بسته شده و ارتش در تلاش برای باز کردن راه است. آزاد کردن زوار گروگان گرفته شده ی لبنانی خلال سه روز با تلاش های سید حسن و نبیه بری و دولت لبنان و حتی سعد حریری صورت گرفته و بزرگواری و جوانمردی سید حسن را در اینجا می توان دید که از سعد حریری، دشمن سیاسی اش هم تشکر کرد. اما در ایران مخالفان با تهمت امریکایی و اسراییلی بودن خانه نشین شده یا فراری می شوند. چرا یک عده باید برای فرار از مملکت اسلامی یا لخت شوند یا چرت و پرت بگویند و به مقدسات توهین کنند. شکی نیست که رذالت نفس و گمراهی انسان را به آنجا می رساند که ارزشهای خودش را فراموش کند و چنین افعالی از خودش نشان دهد. اما آن کسی که باید اول گمراهی و افتادگی، دستشان را می گرفت و نجات می داد چه جوابی برای گمراهی این افراد دارد؟ ما اخذ الله من اهل الجهل ان یتعلموا حتی اخذ علی اهل العلم ان یعلموا. این حدیث می فرماید خدا از گمراهان نمی پرسد چرا نرفتید یاد بگیرید مگر آنکه قبل از آن، از علما بپرسد چرا یاد ندادید. به جای آنکه هر فکر مخالفی را محکوم کنیم و صدایش را قطع کنیم و متهم کنیم به گمراهی و بی بصیرتی و همه را از دایره ی خودی بودن برانیم چرا مانند رهبران حزب الله معقولانه و عامه پسند و منطقی با وقایع برخورد نمی کنیم؟ چرا هرکس هر اشتباهی کرد می رود پشت سنگر ولایت فقیه پنهان می شود و مخالفانش را ضد ولایت فقیه می خواند؟ آیا این راه جدیدی برای براندازی نظام نیست؟ اگر واقع بینانه و بی تعصب به تاریخ انقلاب بنگریم می بینیم دشمن در نابودی این انقلاب به روشهای مختلف شکست خورده، مثل جنگ مسلحانه و تحریم و تهاجم فرهنگی. شاید آخرین راه این باشد که کسی با ادعاهای انقلابی، با از بین بردن اعتماد مردم به نظام موجبات فروپاشی آن را فراهم آورد. شاید هم این روشی برای فراهم کردن زمینه ی ظهور امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف باشد! چرا که در روایات آمده قبل از ظهور مردم از هرگونه حکومتی ناراضی و نا امید می شوند. پس نا امید کردن مردم از نظام زمینه ی ظهور را فراهم می کند! فکری که از برخی مدعیان جدید بعید نیست. آیا کسی که چنین فکری دارد می تواند خود را منتظر اما زمان بخواند یا افرادی مانند سید حسن نصرالله که وقتی امام زمان بیاید افراد مومن و قوی برای همراهی با او در اختیار دارد و هر روز برای تعالی و اقتدار و امنیت شیعیان در تلاش هستند؟ خداوند مرزداران امت اسلامی را حفظ کند و خیرشان دهد. به امید ظهور مولای مهربانی ها و دنیای امنیت و خوشبختی.
پی نوشت: هرچند با کارشکنی ترکیه و عربستان سعودی هنوز اسرا برنگشته اند اما واقعا از اینکه هر روز رییس جمهور لبنان و مسئولین در حال رایزنی و سفر به ترکیه و سعودی هستند تعجب می کنم. واقعا راننده های بدبخت ما در سوریه چه شدند؟ چقدر قضیه آنان و بقیه پیگیری می شود؟
یه سری از دوستان متوجه حرف من نشدن. سید حسن نصرالله بزرگترین رهبر اسلامی در عصر حاضر است "که تمام مردانش گوش به فرمانش هستند". زیر این قسمت خط کشیدم. یعنی توجه کنین منظور من اونی نیست که شماها فکر کردین. تاکید رو شرط قسمت دومه. خط رو گذاشته بودم که اشتباه نفهمید ولی اشتباه فهمیدید. منظور من اینه که چقدر از مردم ایران وقتی آقا بفرمایند برید فلان کار را بکنید چشم و گوش بسته می روند و انجام می دهند؟ رییس جمهور خودمون نق میزنه و باید زورش کرد، چه برسه اونایی که فحش میدن! این همه، آقا هر سال میگه فلان کار را بکنید. چه غلطی کردیم واقعا؟ فقط کردیمش شعار و لوگوی بالای شبکه ها و تمام.

۱ نظر:

دلسرخ گفت...

آفرین فقط ای کاش شما بیای ایران بهتره.حقیقتا! کمتر کسی اینطوری فک میکنه میدانیدکه متاسفانه خیلی از حزب اللهی ها هنوز در گیر و دار فتنه اند... و امثال رسایی و کوچکزاده و حسینیان از این جیره میخورند و تا بخواهند خود را بالا بکشند یک عبارت "فتنه گر" به بند ناف مخالف خود میبندند و خود را هم مطیع امر ولی فقیه میخوانند و رای...حال آنکه بنده اعتقاد داشتم از همان اول(دولت نهم) احمدی نژاد فتنه بود با آن عوام فریبی هاش و شعار های عدالتش...
این حسینیان کوچک زاده و رسایی هم سهمیه ی دولت بود در لیست مجلس هشتم...